Функціональна діагностика

Головна > Наші підрозділи > Функціональна діагностика

Комарова Людмила Сергіївна

ЗАВІДУВАЧКА ВІДДІЛЕННЯМ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Відділення оснащене сучасною високоякісною апаратурою зарубіжного та вітчизняного виробництва. В кабінетах, які пристосовані для обстеження серцево-судинної системи, органів дихання, нервової системи працюють 5 лікарів. Щорічно у відділенні проводиться близько 28 тисяч обстежень.

Нейрофізіологічні методи обстеження дозволяють визначити стан мозкового кровообігу, мозкових клітин, шлункових систем мозку та виявити наявність об’ємного процесу головного мозку.

Прайс на послуги відділення ФД

ЕЛЕКТРОЕНЦЕФАЛОГРАФІЯ (ЕЕГ) ВІД 553,00 ГРН.

Метод функціональної діагностики,  який використовується для встановлення функціонального стану головного мозку, діагностики епілепсії, визначення причин втрати свідомості, виявлення  вогнищевих  та дифузних уражень мозку, подразнення та дисфункції  його серединних структур.  Для цього застосовується комп’ютерний 19-канальний діагностичний комплекс „DX-NT Standart. При епілепсії, черепно-мозкових травмах, нейроінфекціях, об’ємних процесах проводиться дослідження як фонової кривої, так і електроенцефалографія при провокаційних пробах з гіпервентиляцією та  фотостимуляціею.

ЕЛЕКТРОНЕЙРОМІОГРАФІЯ (ЕНМГ) ВІД 814,00 ГРН.

Метод обстеження функціонального стану скелетних м’язів, оснований на реєстрації виникаючих в них електричних біопотенціалів. За допомогою цього методу можливо обстежити функціональний стан м’язів при різних фізіологічних і патологічних змінах,  також отримати інформацію про стан і збереження енервації на різних рівнях. Обстеження проводиться на апараті „Нейро-Стат” Російського виробництва.

ЕХОЕНЦЕФАЛОСКОПІЯ (ЕХО-ЕС) ВІД 245,00 ГРН.

Проводиться за допомогою апарата „Сономед – 15” Російського виробництва, дозволяє виявити зміщення серединних структур мозку при об’ємних процесах та внутрішньочерепних гематомах, стан третього та бокових шлуночків при гіпертензивному лікворному синдромі.

РЕОЕНЦЕФАЛОГРАФІЯ (РЕГ) ВІД 383,00 ГРН.

Дослідження мозкового кровообігу, стану судин головного мозку проводиться на комп’ютерному комплексі „Regina” вітчизняного виробництва. Обстеження необхідне для призначення лікування при вегето-судинної дистонії, гіпертонічній хворобі, арахноїдиті, залишкових явищах при черепно-мозкових травмах, мігрені, атеросклерозі судин головного мозку.

ФУНКЦІЇ ЗОВНІШНЬОГО ДИХАННЯ (ФЗД) ВІД 318,00 ГРН.

Обстеження проводиться апаратами „MicroLab” (Англія) та комп’ютерного комплексу „Спіро-Спектр” вітчизняного виробництва. Зміни спірографічних показників дозволяють диференціювати рестриктивні та обструктивні типи порушень функції зовнішнього дихання, а проведення проб з бронхолітиками дозволяє виявити динамічну обструкцію бронхів. Виконання обстеження потребують хворі з бронхіальною астмою, обструктивним бронхітом, сколіозами , деформаціями грудної клітини, хворобою Бехтерєва, системним червоним вовчаком, системною склеродермією.

Для діагностики серцевої патології, крім загальноприйнятих 12 відведень, проводиться реєстрація додаткових відведень. За допомогою електрокардіографії (ЕКГ).

ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФІЇ (ЕКГ) ВІД 217,00 ГРН.

Виявляють порушення ритму та провідності серця, блокади ніжок пучку Гіса, ознаки гіпертрофії міокарду. Найбільшу інформацію дає ЕКГ при інфаркті міокарду.

ЕХОКАРДІОГРАФІЯ (ЕХОКГ) ВІД 596,00 ГРН.

Ультразвуковий метод дослідження серця. Допомагає оцінити анатомічні властивості серця, його клапанний апарат, визначити розміри камер серця, товщину міокарда шлуночків, оцінити систолічну (насосну) функцію шлуночків серця, виявити і класифікувати ступінь діастолічної дисфункції серця, виміряти тиск в легеневій артерії і визначити ступінь легеневої гіпертензі,; діагностувати захворювання перикарда, наявність внутрішньосерцевих утворень, вивчити кровотік у великих судинах. Виконання обстеження рекомендується при болях за грудиною, появі задишкі, набряків, підвищенні артеріального тиску, порушеннях серцевого ритму.

ТРЕДМІЛ-ТЕСТ ВІД 1073,00 ГРН.

Різновид проби з дозованим фізичним навантаженням , який допомагає виявити приховану серцеву недостатність, визначити функціональний клас стенокардії та толерантність до фізичного навантаження, діагностувати порушення ритму, провести діференціальну діагностику неспецифічних змін на ЕКГ на фоні атипічного больового синдрому, оцінити ефективність лікування з захворюваннями кровообігу, оцінити реакцію артеріального тиску на навантаження, вирішити питання працездатності хворих.

Лікарі відділення функціональної діагностики

Як потрапити на обстеження

Відділення функціональної діагностики КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня» створене в грудні 1984 року. Відділення є невід’ємним структурним підрозділом лікарні зі значним діагностичним потенціалом, який забезпечує потреби усіх клінічних відділень лікарні та консультативної поліклініки в діагностичних обстеженнях, що допомагають лікарям-клініцистам у встановленні діагнозу та підборі оптимальних методів лікування.

Працюємо: Понеділок – п’ятниця з 09:00 до 16:00.
Адреса: м. Київ, Вул. Загорівська, 1 (Багговутівська), Консультативно-діагностичний центр (поліклініка)
4 поверх, кабінети № 402, 403, 404, 406, 407, 409.

Для отримання більш детальної інформації щодо підготовки до обстежень та записатись можливо:
– безпосередньо у холі відділення Функціональної діагностики;
– за телефоном у адміністратора відділення: (099) 734-93-86 (Пн – пт. з 09:00 до 15:30).

ГРАФІК РОБОТИ

Колл-центр
8:15 — 16:00

Координаційний центр
8:15 — 16:00

АМБУЛАТОРНА ДОПОМОГА

Діагностика

Амбулаторні відділення

СТАЦІОНАР

Терапія

Хірургія

Ургентна допомога